Máme dobré srdiečka!

Na vyučovaní sme si čítali z knižočky - Detský čin roka. Bolo tu veľa krásnych príbehov o deťoch, ktoré pomohli druhým a dokonca zachránili aj životy. No zaujal nás aj jeden naoko jednoduchý čin Dominiky Geregovej z Banskej Bystrice. Viď. https://www.deti-detom.sk/o-mne/

Zaujal nás preto, lebo tu môžeme pomôcť pomáhať aj my, hoci sme len malí druháci. Aj keď malí, ale máme veľké a dobré srdiečka, pretože hneď sme sa s pani učiteľkou dohodli, že vyrobíme pre Dominiku vlastnoručné výrobky. Na hodine výtvarnej výchovy, ale i po vyučovaní sme vyrábali pekné svietniky. Aby toho nebolo málo pridali nám vlastnoručné výrobky aj naše mamičky p.Huláková ( háčkované vianočné gule a anjelici, stuhy), p.Hercegová s Ninkou vyrobili pekné venčeky, p.Mészárosová poslala medovníkový stromček. Pani učiteľka Z.Kuciaková (4.A) pridala vianočné stromčeky zo stužky. Viacerí žiaci priniesli aj materiál na výrobu. Všetkým ĎAKUJEM!  Všetky tieto výrobky môže Dominika na svojej stránke predať a zasa pomôcť deťom na onkológii.

Dnes 14.12.2013 si bola Dominika osobne prevziať, čo sme jej pripravili. Veľký balík ju veľmi potešil a všetkým ďakuje :-)